Блог

Де взяти гроші готівкою терміново для відкриття кафе

Чи варто відкривати власне кафе? Про це замислюється багато підприємців, адже собівартість однієї порції страви невелика, а торгова націнка може становити 40-300%. До того ж, єдиних правил і вимог до таких закладів немає, і часто їх власники, бажаючи виділитися серед конкурентів, придумують власні стилі та напрямки.

З чого почати свій бізнес

Гроші — незмінна складова будь-якого бізнесу. Але на першому етапі важливо правильно вибрати місце для відкриття кафе. Вам підійдуть жваві місця: торгові центри, зупинки маршруток, вокзали, студентські містечка та інше. Перспективний варіант — відкрити кафе поруч із заправкою або салонами краси.

 

На другому етапі визначте формат і розмір закладу: ви будете продавати тільки одну каву, піцу або ваші відвідувачі зможуть насолоджуватися стравами японської, європейської кухні. Розмір залу розраховуйте в залежності від планової кількості відвідувачів. На кожного клієнта потрібно як мінімум 2 квадратних метра. Плануєте обслуговувати одночасно 50 гостей, тоді потрібен зал в 100 квадратних метрів, плюс 20 квадратних метрів для персоналу та обладнання.

 

Наступний етап організації кафе — правильний вибір обладнання. Вам знадобляться як кавоварки та кавомолки, так і холодильник для продуктів, мийка, міксери, газова плита і інша техніка, необхідна для приготування страв з вашого меню. Для відвідувачів також знадобитися придбати барну стійку, столи, стільці, вішалки для одягу.

 

Відкриваючи власне кафе, подбайте про підбір персоналу. Зупиніть свій вибір на кандидатах з досвідом роботи не менше 3 років.

 

Врахуйте, що вам знадобляться гроші і на розробку дизайну приміщення, проведення ремонту та підведення комунікацій до обладнання.

 

Щоб виділитися серед своїх конкурентів, подумайте про те, що ви можете запропонувати своїм клієнтам цікавого: безкоштовний Wi-Fi, солодощі в подарунок, незвичайне оформлення і подача страв.

Які документи потрібні для відкриття кафе

  • Свідоцтво про реєстрацію в податковій.
  • Дозвіл від пожежної служби та СЕС.
  • Ліцензія на спиртні напої, якщо плануєте їх продавати.
  • Санітарні книжки бармену, офіціанту, працівникам кухні.
  • Договір оренди на приміщення.

Де взяти гроші терміново для відкриття кафе

Перед відкриттям власного бізнесу визначте для себе, якою сумою ви готові ризикнути. Обов'язково складіть бізнес-план, включіть в нього все, навіть найдрібніші витрати. Невелике кафе, яке користується успіхом у відвідувачів, окупається протягом 6 місяців. Врахуйте, що на вихідних для обслуговування клієнтів доведеться додатково наймати ще одну людину.

 

Для відкриття власного бізнесу гроші можна отримати декількома способами:

  • Зайняти у близьких і рідних. Правда, багато хто з них може вам відмовити.
  • Звернутися до банківської установи і оформити кредит. Врахуйте, що вам знадобиться велика кількість документів, щоб довести банку свою платоспроможність.
  • Взяти кредит в CashYou. Отримати позику і виплачувати борг можна, не виходячи з дому.

 

Зв'яжіться з нами, щоб отримати додаткову інформацію.