Оформити кредит онлайн в Сумах

Компанія CashYou за час своєї діяльності змогла допомогти багатьом клієнтам вирішити свої тимчасові фінансові проблеми без:

 • зайвої тяганини з документами;
 • необхідності стояти в чергах;
 • спілкування з кредитними спеціалістами банківських установ;
 • тривалого очікування рішення про надання позики.

 

Позичальники можуть оформити кредит онлайн в Сумах на суму до 12 000 грн, а отримані кошти використовувати на свій розсуд — купити побутову техніку, смартфон, ліки, оплатити послуги евакуатора та інше. У CashYou взяти кредит онлайн в Сумах так само просто, як замовити в кафе чашку кави. Всього 15 хвилин вашого часу — і кошти надходять на ваш картковий рахунок.

Основні вимоги до потенційних клієнтів

Позикові кошти можна отримати вдень і вночі, у вихідні та святкові дні. Причому вам не потрібно залишати свій будинок, відриватися від робочого процесу. Кожному своєму клієнтові ми пропонуємо вигідні умови обслуговування.

 

Щоб миттєвий кредит на карту онлайн в Сумах став для вас доступним, потрібні:

 • паспорт та індивідуальний податковий номер;
 • діюча банківська картка;
 • смартфон з доступом в мережу Інтернет.

 

На мікропозику можуть розраховувати не тільки громадяни, які працюють неофіційно, але і люди з невеликим рівнем доходів, студенти, безробітні, пенсіонери, приватні підприємці, фрілансери, мами в декреті, а також позичальники, які раніше допускали прострочення по платежам.

Онлайн кредити на картку в Сумах: головні переваги

 

Зручне оформлення

З потенційними клієнтами ми контактуємо дистанційно. Кредит на картку в Сумах надається повністю конфіденційно — ніяких дзвінків рідним або роботодавцю.

 

Лояльне ставлення до клієнтів

Ми не вимагаємо від позичальників довідку про заробітну плату, заставного майна або поручителя. У заявці ви вказуєте тільки особисті дані, а також відомості про доходи.

 

Відкритість

Умови кредитування чітко прописані в кредитній угоді. Ми надаємо гроші на карту онлайн в Сумах без нарахування додаткових платежів за обслуговування, або дострокового погашення кредиту.

Як оформити швидку позику онлайн на карту в місті Суми

Перший кредит новим клієнтам CashYou надає в розмірі до 2 000 грн під 1,5% в день. Для постійних клієнтів максимальна сума кредиту збільшується до 12 000 грн.

 

Подати заявку на кредит на банківську карту онлайн в Сумах і отримати позикові кошти у нас легко. Первинне оформлення позички займає не більше 10 хвилин:

 • Вибрати розмір і термін позики за допомогою калькулятора на головній сторінці сайту — до 5 секунд.
 • Заповнити анкету, вказавши особисту інформацію про себе — 5-8 хвилин.
 • Отримати рішення на e-mail і телефон, ознайомитися і погодитися з умовами кредитного договору — 1-2 хвилини.
 • Отримати кредит на карту онлайн в місті Суми — миттєво.

 

CashYou завжди йде назустріч своїм клієнтам, якщо у них виникають проблеми з погашенням кредиту. У таких випадках моментальний займ на карту онлайн в Сумах можна продовжити, попередньо сплативши нараховані відсотки за користування позиковими коштами.

Дякуємо, наш менеджер зв'яжеться з Вами у найближчий час!
Передзвоніть

Ви можете взяти кредит в інших регіонах

Сервіс онлайн-кредитів Cashyou працює онлайн по всій території України. Взяти гроші у борг онлайн на банківську карту не виходячи з дому ви можете в будь-якому регіоні (крім зони АТО). Онлайн займ грошей на карту проводиться в таких містах: