Як Отримати кредит ?

  • Паспорт
  • ІПН

Паспорт та ІПН

Громадянин України повинен надати паспорт для підтвердження свого повноліття. Якщо Ви не маєте можливості надати паспорт громадянина України, то Ви або не досягли 16 років, або іноземний громадянин, або втратили паспорт. Для реєстрації паспорта необхідно мати його в наявності. Індивідуальний податковий номер (ІПН) є наступним за важливістю документом для отримання позики. Він також є документом, що підтверджує Ваше повноліття.
  • Мобільний телефон
  • Email

Мобільний телефон та EMAIL

Для підтвердження реєстрації необхідно вказати особистий номер телефону та EMAIL. Завдяки підтвердженню цих даних Ви будете отримувати інформацію про закінчення терміну дії позики для її своєчасного погашення. У разі втрати паролю або доступу до особистого кабінету, ці дані знадобляться Вам для відновлення доступу до Вашого особистого кабінету і, за бажанням, для зміни пароля.
  • Картка банку

Банківська картка

Для того, щоб впевнитись, що саме Ви є власником зареєстрованої в анкеті банківської картки та виключити можливість використання Ваших даних злочинцями. Верифікація відбувається завдяки блокуванню випадкової суми до 5 гривень. Отримати інформацію щодо заблокованих коштах Ви маєте змогу в Особистому кабінеті на сайті банку, в якому Ви отримали дану картку. Заблоковані кошти не знімаються та не переводяться з Вашого рахунку. Вам необхідно вказати точну суму заблокованих коштів до копійки, коли Ви підтверджуєте дані платіжної картки в заявці чи додаєте нову картку в Особистому кабінеті. Через деякий час, сума заблокованих коштів буде розблокована автоматично.
Усі операції доступні Виключно з 18 років !

Як Отримати Кредит ?

Оберіть суму та термін

При отриманні першого кредиту Вам необхідно обрати термін і суму кредитування на головній сторінці в розділі "Кредитний калькулятор". Потім необхідно натиснути кнопку "Отримати кредит". При повторному зверненні до послуг нашого сервісу Ви зможете оформити заявку як в "Кредитному калькуляторі", так і в особистому кабінеті. Кожний наступний кредит має більш високий ліміт доступних коштів. Термін кредиту складає від 2 до 30 днів. Максимальна сума позики складає 15 тисяч гривень.

Заповніть Анкету

Для отримання кредиту необхідно заповнити анкету з Вашими персональними даними. Треба вказати соціальну інформацію, паспортні дані (обрати старий або новий зразок), банківську картку, а також ІПН ( Індивідуальний податковий номер). Рішення щодо заявки на отримання кредиту приймається впродовж кількох хвилин.

Наш Менеджер Вам зателефонує

З метою забезпечення повної безпеки Ваших фінансових операцій менеджер по роботі з клієнтами зателефонує. Він поставить декілька уточнюючих запитань стосовно персональних даних для підтвердження Вашої особи.

Впродовж декількох хвилин гроші на картці без комісії

Після верифікації банківської картки і обробки заявки, Вам буде відправлено SMS-повідомлення про рішення щодо отримання кредиту. У разі якщо заявку було схвалено, Вам знадобиться уважно прочитати кредитну угоду, яка знаходиться в Особистому кабінеті. Переказ грошей на картку буде здійснено тільки в разі, якщо Ви погодитесь з умовами угоди. Гроші надійдуть на Ваш рахунок за лічені хвилини. В деяких випадках кошти можуть бути переведені пізніше (регламент роботи банку, в якому була відкрита картка, може впливати на швидкість зарахування коштів).