Як повернути кредит?

Picture Банківська картка
Банківська картка

Користувачі нашого сервісу мають можливість оплатити кредит зі своєї банківської картки в «Особистому кабінеті» на нашому сайті.
Для цього Вам необхідно увійти в Ваш «Особистий кабінет», вказати суму до оплати і натиснути кнопку «Оплатити». Кредит буде автоматично погашений з тієї картки, яка була прив'язана до Вашого профілю, якщо на ній є необхідні кошти.

Крім цього, Ви маєте можливість оплатити кредит будь-якою іншою банківською карткою, яка належить Вам. Для цього Вам необхідно увійти в особистий кабінет, вибрати поле «Інша банківська картка» у розділі «Моя інформація» і внести запитувані дані і підтвердити оплату.

Оплата через термінал

Одним із зручних методів повернення кредиту є платіжний термінал. Він працює цілодобово і дає можливість скористатися ним у будь-який зручний для Вас час. Оплата здійснюється готівкою. Зрозумілий і практичний інтерфейс дозволяє швидко здійснити платіж. Для проведення операції із повернення коштів потрібно вказати необхідні реквізити та внести точну суму.

Picture Платіжний термінал
Picture Банківський переказ
Банківський переказ

Клієнт має можливість оплатити кредит у відділенні будь-якого банку України.

Відділення ПриватБанку мають найбільш зручний і швидкий спосіб оплати. Гроші надходять на рахунок Cashyou протягом 10-15 хвилин. Для оплати необхідно надати касиру наш код ЄДРПОУ: 40885016 та номер кредитного договору.

Якщо Ви бажаєте сплатити кредит у відділенні будь-якого іншого банку, надайте касиру свої ПІБ, ІПН та реквізити для оплати:
Р/р: (IBAN) UA833515330000026506052200111 в ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
МФО: 351533

Оплата в особистому кабінеті

Кожен клієнт має можливість повернути кредит будь-яким з представлених способів.
1) Оплата через платіжний термінал (клієнт повинен внести необхідні реквізити і суму, потім внести готівку);
2) Банківський переказ (клієнт повинен надати банківському співробітникові усі необхідні реквізити та гроші, які будуть переведені для погашення кредиту);
3) Оплата бонусами (дозволяє кожному клієнту сплатити заборгованість або її частину за допомогою бонусів, зароблених на сайті компанії);

Picture Особистий кабінет

Можливість оплати бонусами

Picture Picture Picture
У нашій системі Ви можете заробляти. Бонуси нараховуються Вам практично за будь-яку дію в системі. Ви можете повернути кредит бонусами.
Бонуси нараховуються за:
Реєстрацію;
Отримання кожного нового кредиту;
Участь в акціях;
Залучення до користування сервісом CashYou нового клієнта та відсоток від кожного його кредиту;
Виконання завдань в особистому кабінеті;