Блог

Швидкий кредит онлайн

Вирішити дану проблему можливо, не виходячи з дому. Для цього ви можете скористатися послугами нашого онлайн сервісу CashYou. Всього за 5 хвилин після заповнення вами заявки сума до 2 000 грн перераховується на вашу банківську карту. При повторних зверненнях максимальна сума позики поступово збільшуватиметься до 12 000 грн. При цьому швидкий кредит ми оформляємо без довідки про доходи та поруки.

Інструкція отримання кредиту онлайн

Скористатися всіма перевагами нашого сервісу може кожен клієнт, який відповідає 3-м основним вимогам:

  • є громадянином України;
  • досяг 18-річного віку;
  • власник банківської карти.

 

Для отримання швидкого кредиту на нашому сервісі вам потрібні тільки паспорт та ідентифікаційний код. Заповніть заявку в режимі онлайн, яка розташовується на головній сторінці сайту. Там же можна знайти кредитний калькулятор. З його допомогою ви підберете необхідну суму позики і термін кредитування. Калькулятор також покаже:

  • дату, коли вам слід погасити борг;
  • загальний відсоток за позикою;
  • загальну суму до сплати.

 

Завдяки цьому ви зможете уникнути неприємних сюрпризів або помилок при підрахунку суми боргу з відсотками, оскільки ще до початку оформлення позики ви будете знати, яку суму повинні повернути.

 

Додаткову інформацію по своєму кредиту ви можете побачити в Особистому кабінеті, через який існує можливість повертати борг. У нас передбачені й інші способи оплати по кредиту - через термінали самообслуговування або стандартний банківський переказ.